Regulamin konkursu "Przedszkole bliżej Ciebie"

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na najciekawszą wypowiedź dzieci, które promują edukację przedszkolną w audycjach projektu „Przedszkole bliżej Ciebie” realizowanego przez Radio Niepokalanów.
2. Wypowiedzi dzieci są zamieszczone pod koniec audycji z 12 Przedszkoli wiejskich, które wzięły udział w bieżącej edycji projektu. Audycje są zamieszczone na stronie internetowej projektu „Przedszkole bliżej Ciebie” w zakładce „Audycje”.

II. Uczestnicy konkursu i jego warunki

3. Uczestnikami konkursu mogą być tylko mieszkańcy Województwa Łódzkiego.
4. Konkurs polega na zgromadzeniu przez audycję danego przedszkola największej ilości głosów oddanych przez wypełnienie krótkiej ankiety na stronie internetowej projektu w zakładce „Konkurs” w dniach 22 - 24 czerwca 2010r do godziny 24.00.
5. Decyzje głosujących są ostateczne.
6. Nagrodzone Przedszkole otrzyma nagrodę w postaci nagród rzeczowych oraz przygotowania dodatkowej audycji dla ośrodka.
7. Właściciel jednego adresu mailowego może oddać tylko jeden głos na jedną audycję.
8. Wszystkie głosy oddane w inny sposób niż powyżej opisany, nie będą uwzględniane.

III. Cele konkursu

9. Celem konkursu jest wyłonienie zwycięzcy – Przedszkola, w którym dzieci w najciekawszy sposób zareklamowały edukację przedszkolną.

ANKIETA KONKURSOWA

• Should be Empty:

Darmowy hosting zapewnia PRV.pl: thoorax, isax, prizeepoland, litman, soxyjupi
Dziel sie multimediami na Patrz.pl