PROJEKTODAWCA

Radio Niepokalanów ma doświadczenie w realizacji wielu kampanii społecznych związanych z pracą samorządu terytorialnego (tylko obecnie realizuje 19 programów samorządowych, w tym we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i z Miastem Łódź program samorządowy oraz "Łódź całkiem kulturalna"). Ponadto Radio jest związane ze środowiskiem rodzicielskim i przedszkolnym przez audycję "Wesoła 13", która jest prowadzona dla najmłodszych słuchaczy Radia i ich rodziców oraz współpracę z Fundacją "Dom w Łodzi" oraz z Centrum Służby Rodzinie.
Dzięki tym audycjom odbiorcy Radia to m.in. rodzice małych dzieci oraz urzędnicy samorządowi. Kampania informacyjno-promocyjna nt. edukacji przedszkolnej jest zgodna z misją Radia Niepokalanów, które od samego początku miało na celu pobudzanie aktywności społeczności lokalnej.

Projekt będzie zarządzany przez koordynatora projektu, który będzie pracował w Filii Radia w Łodzi. Zadania będą wykonane przez poszczególne osoby zaangażowane w projekt. Dokumentacja będzie przechowywana w Filii Radia w Łodzi przy ul. Nawrot 104.